ترمووود برند تجاری جهانی

ترمووود برند تجاری بین المللی

برند ترمووود چیست؟

 

در اصل ترمووود برند تجاری بین المللی شکل گرفته است. که آن هم به مجموعه ای از شرکتهای چوب بری و فعال در صنعت چوب اطلاق می شود .

در واقع ترمووود نام یک انجمن بین المللی است. آدرس سایت انجمن بین المللی ترمووود و نیز تمامی شرکت هایی که عضو این انجمن هستند

در سایت جهانی  https://THERMOWOOD.FI موجود است .و مقر اصلی این سازمان کشور فنلاند در اسکاندیناوی می باشد.( ترمووود برند تجاری )

از آنجایی که :

ترمووود برند تجاری بین المللی است  تمامی اعضا موظف هستند که استانداردهای تعریف شده ,از طرف انجمن بین المللی ترمووود و قوانین و مقررات صادره,

از جانب سازمان جهانی حفظ محیط زیست ,و جنگلداری و حفظ منلبع طبیعی را رعایت کنند و,با استفاده از تکنولوژی نسبتآ جدید و مدرن تیمار حرارتی ,چوب را روانه بازار کنند.

در نهایت میتوان نتیجه گرفت که, بر خلاف دیدگاه عموم ترمووود شاید یک محصول نهایی باشد ولی بیشتر و در واقع یک اسم ,نام,و برند تجاری است.

ترمووود برند تجاری

استانداردهای تعریف شده برای ترمووود کدامها هستند؟

 

از استانداردهایی که برای ترمووود تعریف شده است و شرکت های عضو ملزم به رعایت آن هستند می توان به:

VTT , FSG  PEFC , اشاره کرد و تمام خصوصیات ترموود باید وجود داشته باشد.( ترمووود برند تجاری )

برند ترمووود از سال ۲۰۰۰ میلادی ,تقریبآ به جهان عرضه شد و در فاصله کمتر از یک سال توانست به معروفیت جهانی برسد.

و مورد قبول تمام جوامع قرار گرفت و مورد پذیرش قرار گرفت.خصوصآ, شرکت های فنی مهندسی و معماری و همچنین طراحی دکوراسیون و نما ,با اشتیاق از ترمووود استفاده می کنند که این نشان دهنده کیفیت عالی ترمو وود می باشد.

ترمووود برند تجاری : از سال هزار و سیصد و هشتاد و شش وارد بازار ایران شد و مورد استقبال زیاد مصرف کننده ها قرار گرفت,

و خیلی زود و به سرعت توانست به جایگاه بالایی در هنر معماری و زیبا سازی شهر قرار بگیرد.

ترمووود در ایران نیز به محض ورود به بازار توانست جایگاه خود را بدست بیاورد و هر روز بیشتر مورد استقبال معماران و طراحان دکوراسیون قرار می گیرد.

موارد استفاده از ترموود

 

از ترموود در طیف گسترده ای در صنعت ساختمان و فضاهای بصری شهری استفاده میگردد که از جمله میتوان به موارد زیر اشاره کرد:( ترمووود برند تجاری )

به عنوان نمای بیرونی ساختمان ترموود بعنوان تابلوی مغازه ها و فروشگاهها در ساخت سونا خشک به عنوان کفپوش در محیطهای بیرونی مانند کناره های استخر و یا محیطهای داخلی مانند تراس و بالکن در ساخت روف گاردن و محیطهای نشیمن روی پشت بامها ساخت آلاچیق و پرگولا وفلاورباکس ساخت میز ونیمکت در پارکها و فضاهای سبز شهری

و صدها مورد دیگر رامیتوان نام برد که در آنها از چوب ترموود استفاده شده است.

ترمووود برند تجاری جهانی | ترمووود فنلاند | چوب نما | چوب ترمو مقاومت ترموود

ترمووود برند تجاری بین المللی پایه ریزی شده در کشور فنلاند میباشد

5/5 - (1 امتیاز)